10.08.2024, g. 02:00
Superpuchar Francji
PSG vs AS Monaco
Do meczu pozostało:
20dn.23godz.46min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Achraf Hakimi

Achraf Hakimi: Mecz z Realem był unikatowy

Achraf Hakimi niedawno zaliczył setne spotkanie w barwach PSG. Zobaczcie co miał do powiedzenia zawodnik po takim jubileuszu w specjalnym wywiadzie dla oficjalnej strony PSG.

Gratulacje Achraf, jakie jest twoje pierwsze wspomnienie z PSG?

„Myślę, że moment, który zapamiętam to pierwszy wygrany mecz. Graliśmy z Troyes i strzeliłem swoją pierwszą bramkę. To był magiczny debiut i moment specjalny dla mnie. Zaczęliśmy sezon bardzo dobrze z nowym zespołem i dało mi to dużo pewności.”

Drugie wspomnienie?

„Na pewno moja bramka w Lidze MIstrzów. Nie było to dawno temu, ponieważ był to mecz z Dortmundem i był to wyjątkowy mecz ponieważ grałem przeciwko klubowi w którym występowałem. Dla mnie tamten gol to niesamowite uczucie, atmosfera, kibice, pełny stadion. Mieliśmy ciężko grupę, ale pomogłem w ten sposób zespołowi.”

Jakie masz kolejne wspomnienia?

„Klasyk i pierwszy gol w tym spotkaniu. To moment, który pamiętasz całe życie. Kibice w Paryżu czekają na spotkanie, dla wszystkich strzelenie bramki w takim spotkaniu to wielkie wydarzenie. Wygraliśmy w pięknym stylu i to nie był też zwykły gol, ponieważ strzeliłem z rzutu wolnego. Taki mecz, taki początek i celebracja z kibicami to sama radość. Przy golu mówiliśmy do siebie, że chcemy więcej, że musimy mieć taką intensywność, że nie możemy teraz opaść na laurach.”

Mistrzostwo?

„Tak, to kolejne wspomnienie. Wygraliśmy u siebie i mogliśmy świętować. To było pierwsze trofeum w tej koszulce. Fantastyczna historyczna chwila, ponieważ było to historyczne mistrzostwo i PSG stało się najbardziej utytułowanym klubem we Francji.”

Ostatnie wspomnienie?

„Związane z kibicami, ponieważ przywołam tutaj spotkanie z Realem Madryt i gol Kyliana w 90 minucie. To był wyjątkowy moment, wyjątkowi kibice i jeszcze taka otoczka. To było unikatowe i jedno z najlepszych wspomnień jeśli chodzi o koszulkę PSG i spotkania.”


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *