16.06.2024, g. 01:00
LCS - LoL
Cloud9 blank vs blank Dignitas
Do meczu pozostało:
0dn.16godz.10min.
11.34 X0.00 23.00 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Nasser Al-Khelaïfi

PSG rezygnuje z Superligi

Nasser Al-Khelaïfi w imieniu całej społeczności PSG zabrał głos w sprawie Superligi. Prezydent PSG przekazał informację, iż PSG jest przeciwne powstaniu Superligi i nie weźmie udziału w nowych rozgrywkach.

Pomysł stworzenia Superligi jako alternatywy dla Ligi Mistrzów wrócił do planów największych klubów na świecie w ostatnich dniach z uwagi na wyrok trybunału europejskiego, który potwierdził, iż kluby nie mogą być karane przez UEFA oraz FIFA po ewentualnym przystąpieniu do nowych rozgrywek. Taka decyzja zrodziła falę spekulacji o powstaniu Superligi w najbliższym czasie. Oto co przekazał w stanowisku prezes PSG.

„Paris Saint-Germain odrzuca możliwość uczestnictwa w rozgrywkach Superligi. Projekt o którym pisano i mówiono wiele w ostatnich dniach i godzinach nie zyskał aprobaty społeczności PSG.

Jako dumni członkowie Europejskich instytucji wspieramy Europejski Model Sportu, który opiera się na wartościach równej otwartej rywalizacji. Wspieramy głos naszych kibiców, którzy są najważniejszą częścią piłki nożnej.”


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *