25.02.2024, g. 17:05
Ligue 1 (Liga Francuska)
PSG vs Rennes
Do meczu pozostało:
2dn.7godz.41min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Achraf Hakimi

Achraf Hakimi X 100

Achraf Hakimi obchodził mały jubileusz w spotkaniu z Lille. Marokończyk zaliczył spotkanie numer 100 w barwach PSG. Zobaczcie co powiedział o tym spotkaniu.

Hakimi zaliczył występ numer 100 w klubowych barwach biorąc pod uwagę wszystkie rozgrywki. Ofensywny obrońca zaliczył 13 bramek i dostarczył 16 asyst w czasie gry w Paryżu. Oto co powiedział po jubileuszowym spotkaniu.

” To frustrujące, że przegrywamy mecz w taki sposób. Dominowaliśmy całe spotkanie, ale ostatnia akcja zaważyła na tym, że straciliśmy punkty. Nie udało nam się wybić piłki i rywale to wykorzystali. Lille grało bardzo dobrze, ale to my byliśmy w tym spotkaniu lepszą drużyną. Mieliśmy sporo szans w pierwszej połowie i powinniśmy strzelić kolejne bramki. To nas kosztowało stratę 2 punktów. Mój 100 mecz? Jestem szczęśliwy, że udało się rozegrać 100 spotkań w paryskiej koszulce. Niestety jubileusz nie będzie dopełniony, ponieważ nie wygraliśmy spotkania. Mam nadzieję, że rozegram kolejne spotkania i wtedy będę mógł celebrować wygrane.”


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *