21.06.2024, g. 02:00
Copa America 2021
Argentyna vs Kanada
Do meczu pozostało:
0dn.11godz.47min.
11.28 X5.50 210.00 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Luis Enrique

Luis Enrique i Lucas Hernandez po Newcastle

Luis Enrique oraz Lucas Hernandez zabrali głos po spotkaniu z Newcastle. Zobaczcie co powiedział trener oraz obrońca PSG

Luis Enrique:

„Piłka to nie jest sprawiedliwy sport, ale to sprawia, że jest taka fascynująca dla kibiców. Powinniśmy to spotkanie wygrać a do końca drżeliśmy o remis w tym spotkaniu. Mieliśmy więcej szans niż przeciwnicy, mieliśmy posiadanie piłki większe oraz celność strzałów lepszą. W skrócie byliśmy dziś lepszym zespołem, ale jeśli nie strzelasz bramki to za chwilę ją tracisz i drżysz o wynik i wygraną. Zdołaliśmy wyrównać po karnym w ostatniej minusie spotkania i muszę podziękować kibicom za doping. To oni dzisiaj sprawili, że szliśmy do przodu w każdej akcji i szukaliśmy wyrównania. Wszystko jest w naszych rękach i potrzebujemy wygranej w Dortmundzie. Wtedy będziemy na pierwszym miejscu co jest naszym celem. Z drugiej strony remis może nas wyrzucić z rozgrywek. To jest prawdziwa grupa śmierci i w ostatniej kolejce zobaczymy dlaczego ją tak nazwano.”

Lucas Hernandez

„To był niesamowity mecz po którym idziesz do szatni i zastanawiasz się jak w ogóle takie coś się stało. Mieliśmy wiele okazji, ale taka jest piłka. Czasami po prostu nie chce wpaść do bramki i dzisiaj mieliśmy taki dzień. Na teraz najważniejsze jest, że mamy wszystko w swoim rękach. Wygrana w Dortmundzie da nam awans.Musimy zachować spokój i dobrze się przygotować do tego spotkania.”


Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *