28.05.2024, g. 19:00
Liga Austriacka
TSV Hartberg vs Austria Wiedeń
Do meczu pozostało:
1dn.7godz.38min.
12.75 X3.60 22.20 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
blank

Luis Enrique: Mamy elementy do poprawy

Luis Enrique oraz Gianluighi Donnarumma wypowiedzieli się po wygranym spotkaniu z Reims. Paryżanie pewnie pokonali rywala. Zobaczcie co mieli do powiedzenia trener oraz bramkarz PSG.

Luis Enrique:

„Jestem bardzo zadowolony, ponieważ to był trudny mecz od pierwszych minut. Mimo tego, że strzeliliśmy szybko bramkę to spotkanie było na początku skomplikowane dla nas. Rywale to dobry zespół i cierpieliśmy momentami, ale broniliśmy się dobrze gdy była taka potrzeba. Obrony Donnarummy były fantastyczne, uchronił nas kilka razy. Kylian Mbappe był swoją najlepszą wersją, ale ciągle wiem, że musimy poprawić kilka rzeczy i udoskonalić swoją grę. Zawsze prosimy zawodników, by grali coraz lepiej i mam wrażenie, że to własnie robimy i mamy jeszcze miejsce do poprawy.”

Gianluighhi Donnarumma

„Cieszy mnie czyste konto i wygrana zespołu. Mam nadzieję, że pomogłem zespołowi i to było dla nas ważne, by dzisiaj nie stracić bramki. Chciałbym podziękować zespołowi za grę przez całe spotkanie. Jestem szczęśliwy, że tak graliśmy. Najlepsza obrona? Ta następna. Zawsze najważniejsza jest ta kolejna obrona dla mnie.”


Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *