21.04.2024, g. 21:00
Ligue 1 (Liga Francuska)
PSG vs Olympique Lyon
Do meczu pozostało:
0dn.10godz.17min.
11.45 X5.00 26.00 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Luis Enrique i Ousmane Dembele po spotkaniu z Montpellier

Luis Enrique oraz Ousmane Dembele zabrali głos po spotkaniu z Montpellier. Zobaczcie co powiedział trener oraz skrzydłowy PSG po wygranej.

Luis Enrique;

„Muszę przyznać, że lubię Montpellier. To było dla nas wyzwanie i początek spotkania był dla nas ciężki. Bramka nas uspokoiła a z drugiej połowy jestem bardzo zadowolony. Pokazaliśmy dominację i zasłużenie wygraliśmy spotkanie. Cieszy czyste konto i to, że mamy w kadrze młody utalentowanych zawodników, którzy dają nam dużo jakości. Jako trener bardzo się z tego cieszę i widzę jak ciężko pracują na treningach. Moim celem jest sprawienie, że będą się rozwijać i kontynuować swoją postawę na treningach. Zawodnicy muszą się rozwijać, ponieważ chcemy zdobyć jak najwięcej trofeów w tym sezonie.”

Ousmane Dembele:

„Świetne uczucie. Znamy się już coraz lepiej i po trzech miesiącach treningów i gier nabieramy swojego stylu. Otrzymaliśmy wiele instrukcji taktycznych, każdy z nas ma swoją pracę do wykonania od trenera i staramy się w każdym spotkaniu realizować jego zadania. Chcemy być na czele ligi, by nie musieć się oglądać na innych. Mamy pewność siebie, szczególnie u siebie i teraz ze spokojem czekamy na Ligę Mistrzów. Ja osobiście czuję się dobrze, komfortowo na boisku. Znam już trochę moich partnerów, więc na boisku wygląda to coraz lepiej. Jestem zadowolony z mojego występu.”

 


Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *