25.05.2024, g. 21:00
Puchar Francji
Olympique Lyon vs PSG
Do meczu pozostało:
5dn.5godz.34min.
15.00 X4.20 21.60 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Gianluighi Donnarumma

Gianluigi Donnarumma: Doświadczenie z Milanu jest dla mnie ważne

Gianluigi Donnarumma zabrał głos przed spotkaniem z Milanem. Paryski bramkarz powraca do Mediolanu na spotkanie w Lidze Mistrzów. Zobaczcie co powiedział przed meczem.

Gianluigi Donnarumma o Milanie 

„To będzie bardzo ciężkie spotkanie, ponieważ Milan to silny zespół, zbudowany bardzo kompaktowo. Znam trenera bardzo dobrze i wiem, że będą bardzo dobrze przygotowani na to spotkanie. Czeka nas spore wyzwanie i będziemy starać się wygrać. Nie ma faworyta w tej grupie i pokazały to poprzednie spotkania. Grupa jest wyrównana i potrzeba nam spokoju i koncentracji na spotkaniach. Myślę, że te spotkania z Milanem będą kluczowe w kwestii awansu.”

O powrocie do Mediolanu

„Dla mnie to będzie specjalne spotkanie. Granie przeciwko Milanowi to wielka sprawa dla mnie, ale muszę kontrolować emocje i skupić się na grze. Czuję się dobrze tutaj, mam za sobą rodzinę PSG. Zawsze będe mieć Milan w sercu i będę życzyć im dobrze. W Paryżu mam sporo przyjaciół, kibice stoją za mną, więc czuję się bardzo dobrze z tym wszystkim. Mike Maignan? Życzę mu wszystkiego najlepszego, szczególnie w reprezentacji. To chłopak, który pokazał wielką klasę w poprzednich spotkaniach. Wielki bramkarz dla mnie.”

O progresie w Paryżu

„Daje z siebie wszystko każdego dnia. Kiedyś powiedziałem, że wiele rzeczy mogę poprawić i pracuję nad nimi każdego dnia. Słucham trenerów i uczę się. Moim celem jest bycie lepszym każdego dnia. Jestem bardzo zadowolony z rozwoju jaki tutaj otrzymałem i doświadczenia, które zdobyłem. Ciągle jestem młodym zawodnikiem, ale takie doświadczenia jakie zdobył w Milanie w młodym wieku procentują teraz.”

O stylu gry

„Zaczęliśmy z nowym trenerem nowy rozdział i myślę, że pokazaliśmy, że potrafimy grać świetną piłkę. Wiedzieliśmy jaki profil reprezentuje trener i jesteśmy szczęśliwi, że Luis i jego sztab jest z nami. Mamy miejsce na poprawienie i rozwój siebie i z każdym tygodniem chcemy grać lepiej. Ja jestem zadowolony z tego jak gramy i jak trenujemy.”


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *