21.04.2024, g. 21:00
Ligue 1 (Liga Francuska)
PSG vs Olympique Lyon
Do meczu pozostało:
0dn.10godz.39min.
11.45 X5.00 26.00 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Luis Enrique

Luis Enrique przed Rennes

Luis Enrique zabrał głos przed spotkaniem z Rennes. Paryżanie zagrają spotkanie ligowe po porażce w Lidze Mistrzów. Zobaczcie co powiedział nasz trener przed spotkaniem.

Luis Enrique o rywalach

„Rywale to jeden z najlepszych zespołów w lidze. Mieliśmy problemy z nimi w przeszłości, szczególnie w momencie w którym gramy na wyjeździe. Potrafią bardzo dobrze grać w obronie i presować rywali na całym boisku. W trakcie Ligi Europy wielu ich zawodników odpoczywało co też ma swoje plusy. Na pewno mają interesujący system atakowania oraz indywidualności w składzie.”

O Kylianie Mbappe

Kylian jest w 100% zdrowy. To zawodnik, który robi różnicę, więc gdy jest w składzie to wszyscy są zadowoleni. Do mnie należy rola, by wykorzystać do maksimum wszystkie jego atuty boiskowe.”

O systemie gry

„Chcemy kontrolować spotkanie i naszych przeciwników. Dlatego pracujemy nad różnymi rzeczami w treningu. Aktualnie w zespole lubimy dawać informacje i analizę zawodnikom zarówno przed meczem jak i po meczu. Pracujemy tak samo od początku sezonu.”

O Dembele

„Jestem zadowolony z jego pracy. Nie musicie na nim wywierać presji dodatkowej. Pierwszy do krytyki gdzie nie wszystko idzie dobrze w zespole jest trener, ponieważ to ja odpowiadam za całokształt. Moim celem jest mieć w zespole 11 atakujących zawodników i 11 obrońców.”


Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *