26.06.2024, g. 03:00
Copa America
Chile vs Argentyna
Do meczu pozostało:
0dn.15godz.24min.
17.00 X4.50 21.45 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
blank

Marquinhos przed Dortmundem

Marquinhos, kapitan PSG zabrał głos przed spotkaniem z Dortmundem w ramach Ligi Mistrzów. Zobaczcie co powiedział obrońca PSG o tym hitowym spotkaniu.

Marquinhos o trenerze

„Cele trenera są jasne i nie będzie traktował jednych rozgrywek kosztem drugich. Wiemy jakie wyzwanie na nas czeka i jesteśmy gotowi, by zmierzyć się z wielkimi zespołami. Musimy ciężko trenować, by być na to gotowym. Trener chce intensywności i tego od nas wymaga niezależnie od tego z kim gramy. Ma wiele ambicji w sobie i daje nam instrukcje jak mamy grać, ale również wiele wolności na boisku. Bardzo lubię trenować z takim typem trenerów i myślę, że może wiele dać naszej szatni.”

O grupie F

„Myślę, że to będzie ciężka grupa ponieważ same wielkie drużyny do niej trafiły. Wiemy, że Dortmund ma swoje problemy, ale wiem, że w piłce wszystko może się szybko zmienić. Każda gra ma swoją własną historię i to od nas zależy jak ją napiszemy.”

O Lidze Mistrzów

„Nie ma w nas obsesji tego trofeum czy też presji. Pracujemy mocno i chcemy rywalizować z najlepszymi. To normalne, że takie klub jak PSG chce wygrać Ligę Mistrzów. Wiemy jaka czeka nas droga i musimy iść nią krok po kroku. To trudne rozgrywki a co dopiero wygranie ich. Musimy pozostać spokojni, ale wiemy, że zawsze jest wielki hałas gdy te rozgrywki pojawiają się w terminarzu.”

O Kylianie Mbappe

„Jego rola się nie zmieniła. To zawsze był dla nas ważny zawodnik. To jest lider i zawsze jest gotowy, by liderować innym. Rozmawia z nami, chce mieć wpływ na tą drużynę. Ma swoją wizję i potrafi ją wyrazić kiedy jest to potrzebne.”


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *