17.06.2024, g. 00:30
Mecz towarzyski
Panama vs Paragwaj
Do meczu pozostało:
0dn.19godz.17min.
12.75 X3.10 22.30 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
transmisje meczów Ligue 1 na żywo

Kylian Mbappe: Nie wiem czego brakuje do wygrania LM

Kylian Mbappe nie próżnuje w medilanym chaosie jaki ostatnio wytworzył się kolejny raz wokół jego osoby. Prezes PSG wypowiedział się na temat zawodnika i ewentualnego transferu i nie trzeba było długo czekać na odpowiedź napastnika.

Kylian Mbappe o przyszłości

„Jade na wakacje i resetuje umysł. Chcę wygrywać i koszulka nie ma tutaj znaczenia. Dla mnie liczy się wynik, nie ma we mnie nasycenia. Wmawiam sobie, że mogę zrobić coś lepiej, żę mogę zrobić coś więcej. Nie chcę być w drużynie tylko po to by sobie grać. Ludzie mogą mówić, że jestem arogancki a ja po prostu chcę wygrywać i po to się urodziłem. Chcę to pokazać całemu światu.”

O Lidze Mistrzów

„Nie wiem czego brakuje, to nie do mnie pytanie. Trzeba rozmawiać z ludźmi, którzy odpowiadają za skład, za klub, którzy go budują krok po kroku. Ja staram się wszystko robić jak najlepiej potrafię. Piąty raz z rzędu jestem królem strzelców Ligue 1, nie wiem co mogę zrobić więcej. Czasami w piłce ma się do czynienia ze szklanym sufitem. Ja utrzymałem swój indywidualny poziom i z tego powodu jestem bardzo zadowolony, miałem w przeszłości wielkie momenty, ale stać mnie na jeszcze więcej.”

Widać wyraźnie, że saga transferowa kolejny raz się przeciągnie do końca okienka transferowego.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *