30.09.2023, g. 17:00
Ligue 1 (Liga Francuska)
Clermont Foot vs PSG
Do meczu pozostało:
0dn.1godz.40min.
16.50 X5.00 21.40 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
transmisje meczów Ligue 1 na żywo

Kylian Mbappe: Nie wiem czego brakuje do wygrania LM

Kylian Mbappe nie próżnuje w medilanym chaosie jaki ostatnio wytworzył się kolejny raz wokół jego osoby. Prezes PSG wypowiedział się na temat zawodnika i ewentualnego transferu i nie trzeba było długo czekać na odpowiedź napastnika.

Kylian Mbappe o przyszłości

„Jade na wakacje i resetuje umysł. Chcę wygrywać i koszulka nie ma tutaj znaczenia. Dla mnie liczy się wynik, nie ma we mnie nasycenia. Wmawiam sobie, że mogę zrobić coś lepiej, żę mogę zrobić coś więcej. Nie chcę być w drużynie tylko po to by sobie grać. Ludzie mogą mówić, że jestem arogancki a ja po prostu chcę wygrywać i po to się urodziłem. Chcę to pokazać całemu światu.”

O Lidze Mistrzów

„Nie wiem czego brakuje, to nie do mnie pytanie. Trzeba rozmawiać z ludźmi, którzy odpowiadają za skład, za klub, którzy go budują krok po kroku. Ja staram się wszystko robić jak najlepiej potrafię. Piąty raz z rzędu jestem królem strzelców Ligue 1, nie wiem co mogę zrobić więcej. Czasami w piłce ma się do czynienia ze szklanym sufitem. Ja utrzymałem swój indywidualny poziom i z tego powodu jestem bardzo zadowolony, miałem w przeszłości wielkie momenty, ale stać mnie na jeszcze więcej.”

Widać wyraźnie, że saga transferowa kolejny raz się przeciągnie do końca okienka transferowego.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *