21.04.2024, g. 21:00
Ligue 1 (Liga Francuska)
PSG vs Olympique Lyon
Do meczu pozostało:
4dn.9godz.2min.
11.44 X4.75 25.50 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Sergio Ramos

Sergio Ramos opuszcza PSG

Sergio Ramos, obrońca PSG opuści klub po sezonie. Decyzję zawodnik przekazał poprzez swoje media społecznościowe. Sergio Ramos w czerwcu stanie się wolnym zawodnikiem i nie będzie kontynuować kariery w Paryżu.

Sergio Ramos odchodzi z PSG po dwóch latach gry w stolicy Francji. Obrońca pierwszy sezon z uwagi na kontuzje miał bardzo słaby, natomiast w drugim potwierdził, że może być solidnym fundamentem niejednej formacji obronnej. W Paryżu rozegrał 57 spotkań i zdobył 5 bramek dla PSG. Sergio Ramos zapisał się w historii PSG, ponieważ przez 34 spotkania paryski klub nie przegrał jeśli na boisku był Ramos.

Obrońca pożegnał się z kibicami słowami:

„Noszenie koszulki PSG przez dwa lata mej kariery to było wspaniałe doświadczenie. Mam niezapomniane wspomnienia z pobytu w Paryżu i chciałbym wszystkim serdecznie podziękować za wsparcie i kibicowanie jaką mi okazaliście”.

Po decyzji o odejściu Ramosa głos zabrał również Nasser Al-Khelaïfi, który pożegnał zawodnika:

„Chcielibyśmy podziękować Sergio Ramosowi za jego grę dla klub oraz jego wkład w rozwój drużyny. Jesteśmy wdzięczni, że mogliśmy mieć go w klubie, ponieważ pokazał jak wielki liderem jest, jak wielką charyzmę pokazuje w szatni oraz jak dba o ducha zespołu. Wszyscy w klubie życzą mu wszystkiego dobrego w dalszej karierze.”


Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *