28.05.2024, g. 19:00
Liga Austriacka
TSV Hartberg vs Austria Wiedeń
Do meczu pozostało:
1dn.12godz.10min.
12.90 X3.60 22.15 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Christophe Galtier

Christophe Galtier: Mocno pracowaliśmy

Christophe Galtier zabrał głos przed kolejnym spotkaniem ligowym. Zobaczcie co powiedział trener naszego zespołu.

Christophe Galtier o składzie:

„Skład wygląda całkiem nieźle. Odpoczęliśmy po ostatnim spotkaniu, wykurowaliśmy się i trenowaliśmy mocno. Neymar wrócił do Paryża i jesteśmy bardzo szczęśliwi, że może być znowu z nami. Nuno Mendes powinien być gotowy na niedzielę. Cały tydzień odpoczywał, ponieważ odczuwał ból.”

O Lorient

„Wydaje się, że po świetnym początku teraz trochę słabiej im idzie. Mają młodego managera, który lubi określony styl grania. Wiemy, że stracili najlepszego strzelca w zimie i być może to odbiło się na ich wynikach. Teraz jest szczególnie ciężko zastąpić napastnika, który strzela bramki. Rywale grają bardzo techniczną piłkę, wiec musimy być bardzo zdyscyplinowani w środkowej części boiska, ponieważ tam bardzo lubią stwarzać problemy rywalom.”

O fanach

„Zabraknie niestety naszych kibiców a wiemy, że zawsze nas wspierają. Chcemy wygrać to spotkanie dla nich.”

O Sergio Ramosie

„Miał trudny poprzedni sezon, ale wyszedł z tego. Miał kontuzję, które przeszkadzały mu w złapaniu odpowiedniej formy. To wielki profesjonalista, który daje nam doświadczenie, wysokie standardy i dyscyplinę. Jest ważnym ogniwem w szatni i cieszę się, że jest z nami. Daje nam wiele zarówno na boisku jak i w szatni.”


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *