21.04.2024, g. 21:00
Ligue 1 (Liga Francuska)
PSG vs Olympique Lyon
Do meczu pozostało:
4dn.10godz.53min.
11.44 X4.75 25.50 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Christophe Galtier

Christophe Galtier przez Angers

Christophe Galtier zabrał głos przed spotkaniem ligowym Francuski szkoleniowiec odpowiedział na pytania dziennikarzy przed piątkowym spotkaniem. Zobaczcie co powiedział główny trener PSG.

Christophe Galtier o rywalach

„Myślę, że Angers zagra bez większej presji to spotkanie. Praktycznie są w II lidze, więc nie mają nic do stracenia. Na pewno będą chcieli zagrać dobrze w świetnej atmosferze. Ostatnio zremisowali spotkanie z Nice i wygrali z Lille więc jest to zespół, który stać na dobry wynik. Nie możemy dać im nadziei, musimy od początku narzucić swój styl grania i wygrać to spotkanie. My mamy jeden cel – wygraną.”

O nastrojach

„Rozmawiałem z zawodnikami i musimy być ostrożni, by nie zrelaksować się za bardzo. Musimy pamiętać o wysokich standardach na treningach. Mamy przewagę nad innymi zespołami, ale wiemy, że wszyscy chcą nas pokonać. Nie możemy odpuszczać, ponieważ historia piłki pokazała wiele razy jak się kończy takie odpuszczanie. Im szybciej powiększymy przewagę, tym szybciej zostaniemy mistrzami Francji.”

O składzie

„Nasz skład jest ciagle osłabiony nawet w momencie powrotu Verrattiego. Nuno Mendes nie zagra, nie czuł się najlepiej i nie będziemy ryzykować.”

O przyszłości 

„Pracujemy z dyrektorem by usprawnić nasz zespół na przyszły sezon. Mamy plany by grać większą ilością formacji, by stać się bardziej nieprzewidywalnym zespołem. Ocena przyjdzie na koniec sezonu, nawet biorąc pod uwagę bardzo dużą ilość rozmów jakie odbyliśmy z dyrektorem oraz prezydentem. To był dla mnie wyjątkowy sezon i ciągle muszę go przeanalizować, szczególnie drugą połowę.”


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *