16.06.2024, g. 01:00
LCS - LoL
Cloud9 blank vs blank Dignitas
Do meczu pozostało:
0dn.14godz.17min.
11.34 X0.00 23.00 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Presnel Kimpembe

Presnel Kimpembe dziękuje kibicom

Presnel Kimpembe zakończył sezon 2022/2023 ze względu na kontuzję Achilesa. Zawodnik przechodzi obecnie leczenie a powrót do gry przewidziany jest na następny sezon.

W ostatnim ligowym spotkaniu kibice wsparli zawodnika wywieszając baner specjalnie dla wychowanka Paryża. Zobaczcie co powiedział Presnel dziękując kibicom za wsparcie.

„Baner dla mojej osoby na Parc des Princes to było coś wspaniałego. Nie widziałem tego na żywo, ale potem przekazano mi informacje o nim. Dla mnie to była wzruszająca chwila, było mi bardzo miło. Z całego serca dziękuje kibicom za ten gest.Moja kontuzja to nic miłego i takie wsparcie na pewno się przyda. W mojej sytuacji trzeba zebrać się w sobie i pracować na powrót a każda wiadomość od kibiców jest motywatorem do tego powrotu. Kibice w takich chwilach udowadniają, że to nie tylko drużyna i zawodnicy na boisku, ale cała społeczność PSG jest jak rodzina skupiona w okół klubu. W momencie kontuzji nie mogę się załamać, muszę być silny, ponieważ jestem patronem fundacji PSG wspierającej młode dzieci. Muszę pamiętać, że jestem dla nich przykładem.”


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *