03.12.2023, g. 13:00
Ligue 1 (Liga Francuska)
Le Havre vs PSG
Do meczu pozostało:
3dn.19godz.58min.
19.50 X5.25 21.30 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Christophe Galtier

Christophe Galtier i Kylian Mbappe po porażce z Bayernem

Christophe Galtier i Kylian Mbappe zabrali głos po porażce z Bayernem i odpadnięciu z Ligi Mistrzów. Zobaczcie co mieli do powiedzenia trener oraz napastnik PSG.

Christophe Galtier:

„Na pewno jest w nas smutek. Nie tylko w zawodnikach ale również w sztabie, klubie i wśród kibiców, których tylu tutaj przyjechało do Monachium. Liga Mistrzów nie wybacza i jeśli popełnisz małe błędy to one sprawiają, że odpadasz. My tych błędów popełniliśmy więcej, byliśmy mniej skuteczni i odpadamy z rozgrywek. Teraz musimy wrócić do Paryża i przełknąć szybko tą porażkę. Czeka nas liga i ona sama się nie wygra. To będzie trudny moment, ale musimy przejść przez niego, wygrać ligę a potem dokonamy sezonowej analizy tego co się stało i dlaczego tak szybko odpadliśmy z rozgrywek.”

Kylian Mbappe:

„Taka jest piłka, że jak nie strzelasz to się traci i odpada z rozgrywek. Nie mieliśmy dzisiaj skuteczności, która pozwoliłaby nam awansować dalej. Być może to jest nasze maksimum jeśli chodzi o te rozgrywki. Jesteśmy smutni, że Liga Mistrzów już za nami, ale musimy żyć dalej i grać dalej. Sezon się nie skończył.”


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *