28.05.2024, g. 19:00
Liga Austriacka
TSV Hartberg vs Austria Wiedeń
Do meczu pozostało:
1dn.6godz.29min.
12.75 X3.60 22.20 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Christophe Galtier

Christophe Galtier i Kylian Mbappe po porażce z Bayernem

Christophe Galtier i Kylian Mbappe zabrali głos po porażce z Bayernem i odpadnięciu z Ligi Mistrzów. Zobaczcie co mieli do powiedzenia trener oraz napastnik PSG.

Christophe Galtier:

„Na pewno jest w nas smutek. Nie tylko w zawodnikach ale również w sztabie, klubie i wśród kibiców, których tylu tutaj przyjechało do Monachium. Liga Mistrzów nie wybacza i jeśli popełnisz małe błędy to one sprawiają, że odpadasz. My tych błędów popełniliśmy więcej, byliśmy mniej skuteczni i odpadamy z rozgrywek. Teraz musimy wrócić do Paryża i przełknąć szybko tą porażkę. Czeka nas liga i ona sama się nie wygra. To będzie trudny moment, ale musimy przejść przez niego, wygrać ligę a potem dokonamy sezonowej analizy tego co się stało i dlaczego tak szybko odpadliśmy z rozgrywek.”

Kylian Mbappe:

„Taka jest piłka, że jak nie strzelasz to się traci i odpada z rozgrywek. Nie mieliśmy dzisiaj skuteczności, która pozwoliłaby nam awansować dalej. Być może to jest nasze maksimum jeśli chodzi o te rozgrywki. Jesteśmy smutni, że Liga Mistrzów już za nami, ale musimy żyć dalej i grać dalej. Sezon się nie skończył.”


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *