16.06.2024, g. 01:00
LCS - LoL
Cloud9 blank vs blank Dignitas
Do meczu pozostało:
0dn.14godz.16min.
11.34 X0.00 23.00 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
blank

Marco Verratti:Lubimy tą presję

Marco Verratti zabrał głos przed spotkaniem z Bayernem. Zobaczcie co powiedział włoski pomocnik przed hitowym spotkaniem w Lidze Mistrzów.

Marco Verratti o rewanżu

„To ważne spotkanie i wiedzieliśmy o tym po pierwszym meczu. Mamy drugi mecz do rozegrania i musimy odrobić straty. Bayern ma małą przewagę, ale zrobimy wszystko, by wygrać i grać dalej. Musimy zagrać swoją najlepszą piłkę przeciwko takiej ekipie. Wierzymy w siebie i chcemy wrócić z kwalifikacją do Paryża.”

O podejściu do meczu

„Nasza pewność siebie to dobry znak, ponieważ wiemy, że mamy znakomitych zawodników, mentalność oraz charakter. Na tym trzeba budować wygrane w Lidze Mistrzów.. Przez wszystkie lata zebraliśmy sporo doświadczenia i wiemy, że przeciwnicy się nas obawiają. Dla nas ten mecz to jak finał. Nie chcemy po spotkaniu żałować tego meczu, musimy zagrać na 100% i dać z siebie wszystko. Na pewno będzie sporo starć w środku pomocy i musimy być na to gotowi.”

O Kylianie Mbappe

„Mamy szczęście, że Kylian jest z nami. Musimy mieć takich zawodników jak on. Wiemy, że to nie koniec rywalizacji i Kylian może nam pomóc osiągnąć sukces. Gramy o coś wielkiego i lubimy grać pod presją. Wierzymy w niego i wiem, że on również nie może doczekać się jutrzejszego spotkania.”


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *