21.06.2024, g. 02:00
Copa America 2021
Argentyna vs Kanada
Do meczu pozostało:
0dn.11godz.7min.
11.28 X5.50 210.00 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
blank

Kylian Mbappe: Każdy zawodnik chce zostawić po sobie ślad

Kylian Mbappe nie schodzi z czołówek francuskich gazet oraz portali sportowych. Francuz zdobył 201 bramek dla PSG i stał się najlepszym strzelcem zespołu. W dłuższym wywiadzie z oficjalną stroną PSG postanowił podzielić się swoimi odczuciami.

Kylian Mbappe o swoim rekordzie

„Jestem teraz skupiony już na środowej potyczce. Cieszyłem się z fanami i to było coś wspaniałego. Chciałbym wszystkim podziękować. Myślę, że osiągnąłem świetny cel, ponieważ miło jest mieć 201 bramek na koncie. To był wspaniały dla mnie dzień, ponieważ każdy zawodnik chce zostawić po sobie ślad w historii danego klubu a mnie się to udało. Myślę, że dzięki temu zostanę zapamiętany.”

O wygranej z Nantes

„To dobry moment dla mnie i zespołu, ponieważ wygrywamy trzeci raz z rzędu. Teraz czeka nas spotkanie z Bayernem i to jest nasz główny cel. Jesteśmy gotowi podjąć to wyzwanie.”

O Bayernie

„Cel jest jasny, chcemy przejść dalej. Mamy w sobie wiele pewności siebie, ale również szacunku do rywala, ponieważ gramy z bardzo dobrym zespołem. Chcemy wygrywać i nie inaczej będzie w Monachium.

O swoich celach

„Złota Piłka jest celem dla każdego piłkarza. To coś czego pragnę, ale nie jest to priorytet na ten moment. Myślę, że z taką grą jak ostatnio nie będę daleko od tego by to osiągnąć.”


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *