25.02.2024, g. 17:05
Ligue 1 (Liga Francuska)
PSG vs Rennes
Do meczu pozostało:
1dn.13godz.8min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Pablo Sarabia: Nie chciałem być dodatkiem do indywidualności

Pablo Sarabia po odejściu z PSG zabrał głos w sprawie pobytu w stolicy Francji. Zobaczcie co miał do powiedzenia Hiszpan o swojej grze w PSG.

Pablo Sarabia o czasie w PSG

„To był wspaniały czas gdy mogłem grać z Messim, Mbappe i Neymarem. To było dla mnie bardzo dobre doświadczenie, ale najważniejsze dla mnie to czuć się ważnym dla zespołu. Chciałem grać w zespole gdzie będę mógł poczuć jedność, być częścią projektu i ważnym członkiem zespołu. Nie chciałem być kolejny razem dodatkiem do indywidualności.”

O swojej grze i samopoczuciu

„Nie byłem zadowolony z tego, że nie grałem. Było ciężko mi załapać się do składu w którym było tyle gwiazd, więc podjąłem decyzję o odejściu. W mojej karierze miałem trudne momenty , ale teraz chce się cieszyć chwilą. Czuję, że teraz jest mój moment w karierze i jest to najważniejszy moment póki co.”

O kontakcie z Wilkami

„Trener zadzwonił do mnie i chciał mnie w zespole. Potrzebuje trenera, który we mnie wierzy. Znaliśmy się wcześniej od dłuższego czasu i uważam, że jest bardzo dobrym trenerem. Lubię jego DNA, to jak pracuje z zespołem. Dlatego przyjście do zespołu nie było dla mnie trudne.”

 


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *