17.06.2024, g. 00:30
Mecz towarzyski
Panama vs Paragwaj
Do meczu pozostało:
0dn.20godz.30min.
12.75 X3.10 22.30 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Neymar

Neymar: Walczymy razem o ten sam cel

Neymar wziął udział w przedmeczowej konferencji prasowej przed spotkaniem Ligi Mistrzów. Paryżanie w rundzie eliminacyjnej spotkają się 14 lutego z Bayernem Monachium. Zobaczcie co powiedział Brazylijczyk.

Neymar o swojej formie

„Czuje się dobrze mentalnie i fizycznie. Niektóre spotkania są bardziej skomplikowane od innych, tak było w ostatnim czasie i krytyka naszej gry jest uzasadniona. Zawsze staram się grać najlepiej dla zespołu i będę dalej tak grać. Mam pewność zarówno we własne umiejętności jak i naszego zespołu. Wiem jaką mamy jakość i jestem jej pewny. Jesteśmy przygotowani do takich spotkań, ale wiemy, że nie będzie łatwo.”

O zespole

„Jest wiele respektu między nami. Czasem się nie zgadzamy, ale zawsze rozmawiamy ze sobą co można poprawić. PSG jest przyzwyczajone do wygrywania spotkań, kiedy przegrywamy to kreuje się frustracja i rozmowy na ten temat rosną i są częstsze. Rozmowy prowadzą do poprawy sytuacji, sprawiają, że poprawiamy błędy. Musimy walczyć razem o cel, który przed nami.”

O Bayernie Monachium

„Każdy mecz to osobna historia. Ja osobiście uwielbiam grać takie spotkania, wielki rywal, wielki klub, wielcy zawodnicy. W takim spotkaniu wielcy zawodnicy chcą lśnić najbardziej. Nie będzie to łatwe spotkanie, ponieważ Bayern ma znakomitych zawodników. Nasz cel to Liga Mistrzów i musimy przyłożyć się do każdego detalu. Liga Mistrzów to dla nas jak mistrzostwa świata. Zespół, który zrobi najmniej błędów dojdzie najdalej.”

O Kylianie Mbappe 

Kylian to niezwykle ważny zawodnik dla naszego zespołu. Kiedy jest na boisku to cały zespół jest mocniejszy. Mam nadzieję, że zagra parę minut w tym spotkaniu. Czuje się dobrze z tego co wiem. Są dobre wiadomości od niego i mam nadzieję, że jego regeneracja przebiegnie szybko.”


Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *