28.05.2024, g. 19:00
Liga Austriacka
TSV Hartberg vs Austria Wiedeń
Do meczu pozostało:
1dn.13godz.2min.
12.90 X3.60 22.15 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Christophe Galtier

Christophe Galtier przed 1/32 Pucharu Francji

Christophe Galtier zabrał głos przed spotkaniem w Pucharze Francji. Zobaczcie co powiedział francuski szkoleniowiec przez kolejnym spotkaniem w tym roku.

Christophe Galtier o katarskim wyjeździe

„Trzy dni spędzone razem na pewno dodadzą nam jedności. Mieliśmy solidną przeprawę, ponieważ kończyliśmy mecz w 10-tkę. Nie narzekam jednak na to, ponieważ potrzebujemy solidnych treningów, by wrócić do formy. Wracamy też do zdrowia jeśli chodzi o większość graczy, więc przy okazji słabszych wyników nie możemy już się usprawiedliwiać. Ostatnia gra była dobra, wysoka jakość przeciwnika, znakomici zawodnicy na murawie. To naprawdę był solidny sparing.”

O rywalach w Pucharze Francji

„Granie przeciwko amatorom w Pucharze Francji to esencja tych rozgrywek.Każdego roku są spore niespodzianki więc na pewno będziemy skoncentrowani na 100%. Zagramy w najlepszym składzie jaki będzie nas stać z zamiarem awansu do kolejnej rundy.”

O Pucharze Francji

„Wielu ludzi będzie kibicować rywalom, ale tak to już ponieważ każdy szuka niespodzianki. To historyczna chwila i okazja dla rywali. Czekamy na tą grę i wiemy, że to będzie wielkie wydarzenie dla lokalnej społeczności.”

O Nuno Mendesie 

„Wiemy, że jest ważny dla zespołu a wypadł na długi czas ponieważ kontuzja odnowiła mu się na MŚ. Musieliśmy być ostrożni, ponieważ to była poważna kontuzja mięśniowa. Juan Bernat to jedyny zawodnik, który mógł go zastąpić na tej pozycji więc też musieliśmy być ostrożni w jego kierunku. Teraz mamy dwóch zawodników o dwóch różnych stylach gry. Nuno na ten moment bardziej pasuje do tego co chcemy grać w ataku.”

O okienku transferowym

„Powiedziałem, że być może przyjdzie ktoś do nas jeśli ktoś odejdzie. Będziemy teraz dyskutować nad naszym składem i potencjałem w ataku, ponieważ odszedł od nas Pablo Sarabia. Nie mam sygnałów, że ktoś inny chce jeszcze odejść z zespołu, ale to czas w którym zarówno ja jak i dyrektor sportowy musimy trzymać rękę na pulsie.”


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *