05.08.2023, g. 02:00
Superpuchar Francji
PSG vs Toulouse
Do meczu pozostało:
61dn.21godz.1min.
1 X 2 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Christophe Galtier po awansie

Christophe Galtier zabrał głos po spotkaniu w Pucharze Francji. Paryżanie z problemami awansowali do kolejnej rundy Pucharu Francji. Zobaczcie co miał do powiedzenia nasz trener.

Christophe Galtier:

„Najważniejsze to kwalifikacja. Myślę, że druga połowa była skomplikowana dla nas. Przez pierwsze 20 minut byliśmy dobrze przygotowani do gry. Szukaliśmy bramek, po strzelonym golu wszystko się załamało i przestało być łatwe. Przeciwnicy również dobrze grali i postawili nam twarde warunki. Daliśmy rywalom za dużo swobody i nie byliśmy wystarczająco dobrzy w tym momencie. W drugiej połowie potrzebowaliśmy skupienia, ale nie potrafiliśmy tego odnaleźć. W szatni chciałem wstrząsnąć zespołem, byśmy wrócili na nasze normalne tory, ale ciągle czegoś nam bramowało. Zasłużyliśmy na awans, ale to był ciężki dla nas mecz.”

Młodzi?

„Trenowali bardzo dobrze w ciągu ostatni tygodni, wiec niektórzy dostali szanse. Grali ponieważ wierzymy w nich i ja również wierzę w ich umiejętności. Klub również musi uwierzyć w talenty tych młodych zawodników.Miałem dwie opcje w której mogli zagrać od początku bądź wchodzić z ławki. Wybrałem tą pierwszą opcją, ponieważ wydawała mi się ona odpowiednia w tym momencie. W trudnym momencie potrzebowaliśmy jednak doświadczenia i tak też się stało.”


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.