Olympique Marseille vs PSG
2dn.11godz.51min.
13.25 X3.80 22.05 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto

PSG wygrywa w przedświątecznym sparingu

PSG w przerwie przedświatecznej rozegrało sparing z niżej notowanym Paris FC. Paryżanie wygrali spotkanie 2:1 i w dobrych humorach mogą przygotowywać się do spotkań ligowych.

Christophe Galtier w spotkaniu z zespołem z Ligue 2 rozpoczął przygotowania do kolejnej rundy w rozgrywkach ligowych. Spotkanie rozegrano na zasadach 2x 30 minut gry. W składzie PSG wystąpili m.in. Sergio Ramos oraz Marco Verratti. Uzupełniem składu byli wyróżniający się młodzieżowcy z drużyny juniorskiej PSG.

Paryżanom wygraną zapewniły trafienia Nordiego Mukiele w 16 minucie oraz Ghabriego w 52 min.W ostatnich sekundach spotkań dośrodowanie w pole karne PSG przeciął niefortunnie Younes El Hannach, który wpakował piłkę do własnej bramki.

Kolejne sparingowe spotkanie PSG rozegra w środowe popołudnie. Rywalem będzie kolejny zespół z Ligue 2 Normandy club Quevilly-Rouen Métropole.