24.04.2024, g. 19:00
Ligue 1 (Liga Francuska)
Lorient vs PSG
Do meczu pozostało:
2dn.13godz.12min.
16.50 X4.75 21.40 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Christophe Galtier

Christophe Galtier: Czeka nas wielki mecz

Christophe Galtier wziął udział w konferencji prasowej przed spotkaniem z Lyonem. Francuski szkoleniowiec PSG odpowiedział o spotkaniu zawodnikach. 

Christophe Galtier o Lyonie

„Nie możemy zwolnić w takim spotkaniu. Musimy dalej prezentować się tak jak w poprzednich spotkaniach. Myślę, że Lyon będzie nas mocno presować i czeka nas intensywne spotkanie. Wszyscy czują się dobrze i wszyscy chcą grać w tym wielkim spotkaniu. Znając Petera Bosza to skupi się na tym co wychodzi im najlepiej czyli na ataku. Spodziewam się mocnego pressingu w świetnej atmosferze. Zrobimy wszystko, by poradzić sobie z presją oraz zachować swój styl gry. Naszym celem jest wygrana.”

O Verrattim i Vitinhi 

„Jestem bardzo z nich zadowolony. To dwaj zawodnicy, którzy są bardzo dobrze technicznie, dużo biegają i szukają przestrzeni. To ważne mieć takich zawodników w pomocy. Możemy też zagrać trzeba pomocnikami w środku, ale myślę, że ta dwójka wytrzyma jeszcze trudny spotkań w tym ustawieniu. Ostateczna decyzja będzie przed spotkaniem.”

O Hugo Ekitike

„Ma ogromny potencjał. Potrzebuje jeszcze trochę treningu, by dostosować się do roli jaką ma pełnić na boisku.Czeka na swoją szansę i myślę, że ją dostanie. Powiedziałem mu, że jego czas nadejdzie i wtedy zagra więcej spotkań i minut.”


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *