21.06.2024, g. 02:00
Copa America 2021
Argentyna vs Kanada
Do meczu pozostało:
0dn.11godz.30min.
11.28 X5.50 210.00 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
marquinhos

Marquinhos: Każdy mecz to inna historia

Marquinhos, kapitan PSG zabrał głos przed spotkaniem drugiej rundy Ligi Mistrzów. Zobaczcie co powiedział obrońca PSG

Marquinhos o rywalach:

„Każdy zespół ma swoje mocne i słabe punkty. Najważniejsze dla nas to je poznać, jesteśmy doświadczonym zespołem, ale każdy mecz to osobna historia. Musimy być gotowi na każdą sytuację, wszystko może wydarzyć. Niezależnie co pokaże boisko musimy mieć chłodną głowę i być spokojnym. Mamy przewagę, ponieważ wygraliśmy pierwsze spotkanie, jesteśmy w dobrej formie. Nasz trener robi fantastyczną pracę i teraz mamy tego efekty. Musimy być skoncentrowani na swojej pracy.”

O trójce w obronie

„Używamy tego systemu i czuję się lepiej mając dwóch kolegów obok oraz wahadłowych. Zespół przyzwyczaja się do tego, jest coraz lepiej. Słuchamy trenera, poprawiamy błędu i każda jednostka treningowa nam pomaga. Mamy wiele pracy jeśli chodzi o ustawienie obrony oraz ataku, ale jest coraz lepiej. Ustawienie pozwoliło nam pokazać nasze mocne strony na boisku.”

O Sergio Ramosie 

„To zawodnik przy którym każdy chce się poprawiać. To wielki obrońca i można się od niego wiele nauczyć. Sergio to mistrz, ma wielką formę, gra mecz za meczem i nie schodzi poniżej poziomu. To wielki plus, że mamy go obok siebie. Ma jakość, determinacje na murawie. To urodzony lider, który ciągle chce być lepszy.”

O Mistrzostwach Świata

„Nie myślimy teraz o tym. Skupiamy się na Lidze Mistrzów oraz lidze. Skupiamy się na tym co przed nami w klubie. Dla nas najważniejsze jest teraz PSG.”


Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *