09.12.2023, g. 21:00
Ligue 1 (Liga Francuska)
PSG vs Nantes
Do meczu pozostało:
1dn.20godz.12min.
11.25 X7.00 210.00 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Christophe Galtier

Christophe Galtier przed Maccabi

Christophe Galtier odpowiedział na pytania dziennikarzy przed spotkaniem z Maccabi Hajfa. Zobaczcie co miał do powiedzenia nasz trener.

Christophe Galtier o rywalach:

„Rozmawiam z zawodnikami o jakości przeciwnika i ich intensywności.Musimy być gotowi na to co nas czeka w czasie tego spotkania. Nie będę poruszać tematu porażek PSG z Maccabi, bo to nie jest istotne na ten moment. Kluby mocno się zmieniły od tego czasu. Zawodnicy są skoncentrowani na tym co jest tu i teraz.”

O systemie

„Mamy bardzo dobre statystyki jeśli chodzi o kreowanie okazji oraz bramki. Pracujemy nad różnymi opcjami i chcemy w każdej z nich prowadzić grę. Brak precyzji w niektórych zagraniach prowadzi do tego, że mamy problemy, ale to są te detale, które musimy poprawiać. Mamy na to mało czasu, ale radzimy sobie.”

O Verrattim

„Daje nam balans w grze, jest aktywny, świetny technicznie, inteligentny na boisku w ustawianiu się. Verratti i Vitinha to dobra para do tego, by prowadzić grę a mamy jeszcze Neymara i Messiego z którymi grają coraz lepiej. Marco ma inteligencje i wie kiedy grać krótko a kiedy umiejętnie wycofać piłkę.”

O Neymarze

„Byłoby niestosownym mówienie, że dobry start Neymara to zasługa moja i mojego sztabu. Neymar wie, że nie grał dobrze rok temu, był mniej zaangażowany. Teraz zaczął sezon bardzo dobrze, strzela bramki, wrócił do składu, wrócił do formy. Ciężko na to pracował a my teraz chcemy dać mu najlepsze możliwości jakie mamy, by na boisku jego forma przekładała się na grę zespołu. To artysta i kiedy jest w formie to widzicie to na boisku.”


Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *