28.05.2024, g. 19:00
Liga Austriacka
TSV Hartberg vs Austria Wiedeń
Do meczu pozostało:
1dn.6godz.31min.
12.75 X3.60 22.20 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Kylian Mbappe

Kylian Mbappe: Kibice wiele oczekują

Kylian Mbappe zabrał głos przed spotkaniem z Juventusem na tradycyjnej konferencji przedmeczowej. Zobaczcie co miał do powiedzenia napastnik PSG.

Kylian Mbappe o starcie sezonu

„Start sezonu jest bardzo dobry, mogliśmy rozpocząć lepiej, ale nie możemy narzekać. Miałem kontuzję w przygotowaniach, ale na początku sezonu jestem w dobrej formie. Chce pomóc zespołowi jak tylko mogę, więc liczę na ciągły progres.”

O swojej roli

„Mam taką samą rolę jak rok temu. Chce dobrze grać na murawie, mieć wpływ na zespół i wygrywać trofea. To moje cele . Dla napastników celem i ambicją jest strzelanie bramek, trener ma jednak głębsze spojrzenie na nasze role na boisku a my musimy mu zaufać i mieć pewność w jego ideę. Trener jest kapitanem statku i to on decyduje o naszych rolach. My musimy je zaakceptować i wykonywać to co do nas należy. Najważniejszy jest interes drużyny.”

O Juventusie

„Dla nas ważne jest, by grać przeciwko takim drużynom. Chcemy dobrze zacząć rozgrywki w domu, nasi kibice sporo od nas oczekują i musimy dać dobry występ, by osiągnąć dobry rezultat. Mamy dobrą formę i czekamy na kolejne spotkanie.”

O swoich ambicjach 

„Zawsze chcę wygrywać i to wie każdy kto mnie poznał. To mój cel. Liga Mistrzów jest bardzo trudną areną do grania i wygrywania. Zespoły są bardzo silne, grają bardzo dobrze i przede wszystkim kilkanaście ekip może wygrać te rozgrywki. Naszą ambicją jest jednak wygrywanie i liczymy, że będziemy wygrywać od początku do końca.”


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *