28.05.2024, g. 19:00
Liga Austriacka
TSV Hartberg vs Austria Wiedeń
Do meczu pozostało:
1dn.7godz.57min.
12.75 X3.60 22.20 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Christophe Galtier

Christophe Galtier:Czeka nas trudne zadanie

Christophe Galtier zabrał głos przed spotkaniem z Juventusem. Szkoleniowiec wziął udział w konferencji prasowej przed Ligą Mistrzów. Zobaczcie co miał do powiedzenia trener PSG.

Christophe Galtier o powrocie pucharów

„Zauważyłem, że po wygranej z Nantes moim zawodnicy szybko skupili się na Juventusie. To rozgrywki, które każdy lubi i które są najważniejsze jeśli chodzi trofeum europejskie. Każdy z nas marzy o wygraniu Ligi Mistrzów. Każdy odpowiednio przygotował się do tego spotkania, czeka nas wielki mecz na otwarcie i mamy pewność siebie, by rozegrać dobre spotkanie. Zawodnicy odnajdują się dobrze w naszym systemie i mam nadzieję, że pokażą to we wtorek.”

O Juventusie

„To zespół o dużym doświadczeniu z zawodnikami, którzy grali na najwyższym poziomie. Mają bardzo doświadczonego trenera, który dobrze ich poukładał. Zawsze to ciężki zespół do pokonania. Ludzie mówią, że ciężko im idzie granie, ale do tej pory nie przegrali w lidze i stracili bardzo mało bramek. Bardzo ciężko jest przejść ich linię obrony. Będziemy musieli się sporo namęczyć, by ich pokonać.”

O Vitinhi

„Rano zaczął trening indywidualny a potem wziął udział w reszcie treningu.”

O Di Marii

„Szkoda, że Angel nie będzie mógł zagrać w tym spotkaniu. To wielki zawodnik, który zasłużył się dla klubu i zostawił tutaj swój ślad. Myślę, że czułby dużo szczęścia mogąc tutaj wystąpić. Ma dużą jakość w swej grze i mam nadzieję, że będzie mógł ją pokazać w przyszłości.”


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *