25.05.2024, g. 21:00
Puchar Francji
Olympique Lyon vs PSG
Do meczu pozostało:
2dn.19godz.37min.
15.00 X4.20 21.60 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
PSG

Kolejne odejścia młodych graczy z PSG

PSG poinformowało o kolejnych odejściach młodych zawodników z drużyny PSG. W ostatnich dniach z ekipą mistrza Francji pożegnało się trzech młodych zawodników.

Pomocnik Tidjany Touré dołączył do Feyenoordu Rotterdam na zasadach transferu definitywnego. Młody zawodnik był w klubie od 2014 roku i rozgrywał spotkania dla drużyn U17 oraz U19. Profesjonalny kontrakt podpisał w 2018 roku, ale nie udało mu się przebić do seniorskiej drużyny.

Drugim zawodnikiem, który opuścił PSG jestLenny Manisa, który będzie grać w Parmie. Jest to również transfer definitywny. Manisa dołączył do PSG w 2021 roku, ale nie przekonał do siebie trenerów stąd podjęto decyzję o transferze zawodnika do włoskiej ekipy.

Trzecim zawodnikiem, najbardziej znanym, który opuszcza PSG jest Edouard Michut, który zamienił PSG na Sunderland AFC. Michut dołączył do akademii PSG w 2016 roku i rozgrywał spotkania w drużynach U17 oraz U19. Rozegrał 8 spotkań w młodzieżowej Lidze Mistrzów gdzie strzelił dwie bramki. Zaliczył również debiut w seniorskiej drużynie przeciwko Dijon. Michut rozegrał 2 spotkania w Pucharze Francji oraz 5 spotkań ligowym, które pozwoliły mu na zapisanie w statystykach zdobycia mistrzostwa Francji z PSG.

Młodym zawodnikom życzymy powodzenia w nowych klubach.


Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *