09.12.2023, g. 21:00
Ligue 1 (Liga Francuska)
PSG vs Nantes
Do meczu pozostało:
1dn.20godz.47min.
11.25 X7.00 210.00 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Christophe Galtier

Christophe Galtier:Piękny obraz PSG

Christophe Galtier oraz Gianluighi Donnarumma zabrali głos po spotkaniu PSG z miejscowym Lille. Paryżanie zdemolowali rywali wygrywając 7:1. Zobaczcie co miał do powiedzenia trener po takim spotkaniu.

Christophe Galtier:

„To był piękny wieczór dla nas. Jesteśmy bardzo zadowoleni, ponieważ wygraliśmy, ale również indywidualnie zanotowaliśmy świetne występy. Sprawdził się również nasz kolektyw i współpraca między zawodnikami. Wszyscy mieli sporo zabawy na boisku i to dobry znak, że są w formie i są zespołem. To tylko jedne mecz, ale widać między zawodnikami nic porozumienia, więź na boisku i chęć pracy na wspólny cel. Cieszy mnie, że się nie zatrzymali po przerwie tylko chcieli grać dalej i strzelać kolejne bramki. To był świetny obraz PSG, ponieważ broniliśmy dobrze i atakowaliśmy znakomicie.”

Gianluigi Donnarumma:

„Jestem bardzo zadowolony z tego spotkania, ale teraz spoglądamy na kolejne. Ten mecz był bardzo dobry w naszym wykonaniu i jesteśmy szczęśliwi. Bramka Kyliana była zaplanowana. Pracowaliśmy nad tym i opracowaliśmy każdy szczegół tej akcji. Jesteśmy szczęśliwi, że nam się to udało. Dzisiaj graliśmy jak zespół. Czekamy na kolejne spotkania.”


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *