28.05.2024, g. 19:00
Liga Austriacka
TSV Hartberg vs Austria Wiedeń
Do meczu pozostało:
1dn.11godz.44min.
12.90 X3.60 22.15 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Christophe Galtier

Christophe Galtier: Chcemy iść dalej

Christophe Galtier spotkał się z dziennikarzami przed spotkaniem z Clermont. Zobaczcie co miał do powiedzenia szkoleniowiec przed debiutem ligowym.

Christophe Galtier o przygotowaniach

„Dobrze wyglądamy fizycznie i zaczynamy pracować mocniej nad taktyką. Graliśmy na dużej intensywności przygotowania plus przy pełnych stadionach a to zawsze pomaga zawodnikom. To były dobry czas i co najważniejsze bez kontuzji. Wszyscy ciężko pracowali a skład podszedł do wszystkiego bardzo profesjonalnie. Mieliśmy wiele analiz wideo jeśli chodzi o naszą grę więc mam nadzieję, że będzie to wyglądać coraz lepiej.Zawodnicy również zgłaszali swoje pomysły odnośnie gry więc to na pewno będzie ciekawa rozgrywka.”

O Clermont

„To mecz otwarcia, będzie pełny stadion. Mieli dobry sezon rok temu i uzyskali awans. Wiem, że będą chcieli sprawić nam kłopoty i poszukają wygranej. Musimy zrobić wszystko by wygrać to spotkanie i podejść do tego bardzo profesjonalnie. To jest nasza praca i nie ma miejsce na odpuszczanie. Dla nas liczy się rywalizacja. Chcemy iść dalej, wygrywać i wypełniać Parc Des Princes.”

O Kylianie Mbappe

„To przyjemność mieć Kyliana na początku sezonu. Wiem, że jest szczęśliwy, że mógł wrócić do gry i rywalizacji. Balans jest ważny w życiu a on dodatkowo ma swoje obowiązki.Kylian to typ zawodnika, który ciągnie resztę zespołu. Gdy inni widzą jego zaangażowanie to sami starają się równać do niego. Czasem jako zawodnik musisz siąść na ławce i popatrzeć na wszystko z boku, przekonać się jak rywale grają, jak grają koledzy i dopiero potem wejść do gry. Kylian czasem będzie musiał pracować w defensywie a czasem pozwolimy mu na więcej swobody w ataku.”

O Sergio Ramosie 

„Sergio Ramos to kluczowa postać w szatni. On daje doświadczenie, daje swoją osobą siłę w szatni. Nie gra się wielu wielkich spotkań przez przypadek a Sergio grał w swej karierze mnóstwo spotkań o najwyższą stawkę. Liczę na niego w tym sezonie oraz w rozmowach z nich. Tacy zawodnicy mogą wiele nauczyć trenera ze względu na doświadczenie oraz na to co przeszli. Sergio nie opuścił treningów, otrzymał uderzenie w meczu z Nantes, ale powiedział, że będzie grał.”


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *