05.08.2023, g. 02:00
Superpuchar Francji
PSG vs Toulouse
Do meczu pozostało:
60dn.22godz.45min.
1 X 2 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Mauricio Pochettino

Mauricio Pochettino:Mamy przewagę i chcemy tytułu

Mauricio Pochettino oraz gianluighi Donnarumma zabrali głos po spotkaniu z Maryslią. Zobaczcie co miał do powiedzenia trener zespołu PSG oraz jego bramkarz. 

Mauricio Pochettino:

„Klasyk to zawsze trudne spotkanie, ale wygraliśmy je i to się liczy. Mamy 15 punktów przewagi i dla nas ważnym było zakończenie sezonu w dobrym stylu. Nie jest łatwo rotować składem, ale staramy się to robić. Najważniejsze jest by zawodnicy rozwijali się indywidualnie oraz jako zespół. Chcemy wygrać kolejne spotkania i przybliżyć się do mistrzostwa. Jesteśmy na dobrej drodze do kolejnego tytułu i z tego powinniśmy się cieszyć i być dumnym. Ja jestem dumy, że na cztery moje klasyki wygraliśmy trzy i zaliczyliśmy remis. To dla nas powód do świętowania z kibicami, którzy myślę, że są zadowoleni.”

Gianluigi Donnarumma:

„Jesteśmy szczęśliwi, że daliśmy kibicom coś o czym marzyli przed spotkaniem. Wiemy, że to było bardzo ważne dla nich spotkanie i jesteśmy dumni z tej wygranej. Wiedzieliśmy, że będzie trudno, ale osiągnęliśmy dobry wynik. Chcemy teraz wygrać ligę i zdobyć 10 tytuł dla Paryża. To nasz cel na najbliższe dni.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.