08.10.2022, g. 21:00
Ligue 1 (Liga Francuska)
Reims vs PSG
Do meczu pozostało:
1dn.10godz.35min.
110.00 X6.60 21.24 Odbierz 830 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Mauricio Pochettino

Mauricio Pochettino: Niesamowity występ

Mauricio Pochettino oraz Nuno Mendes zabrali głos po spotkaniu z Realem. Paryżanie wygrali 1:0 z ekipą z Madrytu i są w lepszej sytuacji przed rewanżem. Zobaczcie co mieli do powiedzenia. 

Mauricio Pochettino:

„Myślę, że był to niezwykły występ. Jestem bardzo zadowolony z zawodników, myślę, że zaslużyliśmy na wygraną. W ostatniej minucie, w ostatniej akcji, ale to była nasza dobra gra. W takiej chwili świętujesz i cieszysz się tą chwilą, ale musimy pamiętać, że przed nami kolejne spotkanie a potem jeszcze rewanż. Real Madryt to niezwykły zespół, zagrali tutaj dobrze i sprawili nam trudności. Pokazaliśmy jednak jakość, która pozwala nam myśleć o przejściu dalej. To ważne, by mieć pewność siebie i teraz mamy trzy tygodnie do rewanżu. Kibice byli fantastycznie, dali nam niesamowite wsparcie. Połączenie między zawodnikami a kibicami musi być zawsze, szczególnie w tej 95 minucie było to bardzo mocne.”

Nuno Mendes:

„To wielka chwila dla całego zespołu. Jesteśmy szczęśliwi. To była pozytywna gra z naszej strony. Mamy prowadzenie i czekamy na rewanż w Madrycie. Daliśmy z siebie wszystko w tych 90 minutach, kreowaliśmy swoje szanse, mieliśmy chęć wygranej. Udało nam się to i jesteśmy teraz krok bliżej. Zespół zaczął bardzo dobrze i to również dało mi siłę na boisku. Byliśmy dobrze przygotowani fizycznie. Skupiamy się teraz na naszym celu, czyli awansie.”


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.