25.05.2024, g. 21:00
Puchar Francji
Olympique Lyon vs PSG
Do meczu pozostało:
3dn.10godz.58min.
15.00 X4.20 21.60 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Kylian Mbappe

Kylian Mbappe: Nie jestem samolubem na boisku

Kylian Mbappe po raz kolejny zabrał głos w ostatnim czasie. Francuski napastnik rozmawiał z dziennikarzami z Prime Video. Zobaczcie co miał do powiedzenia młody napastnik PSG oraz reprezentacji Francji.

Kylian Mbappe o liderze w szatni

„To trudne być liderem i szefem szatni gdy obok Ciebie siedzi Messi i Neymar. Nie mogę nazywać siebie szefem. Aktualnie mam dobry okres, zespół gra dobrze. Nie obchodzi mnie na tą chwilę kto jest szefem. Kluczowe jest byśmy w trójkę grali najlepszą piłkę jaką potrafimy zagrać. Wtedy jesteśmy w stanie zmieniać przebieg gry i wygrywać spotkania.”

O swojej samolubności boiskowej

„Powiedziałem sobie, że nie mogę wybierać czy chce być najlepszym asystentem czy strzelcem. Jestem w lidze najlepiej asystującym graczem, w Lidze Mistrzów również po moich podaniach padają bramki. Nie jestem samolubny. Nie jestem również nastawiony tylko na strzelanie bramek. Wiem jednak, że pod tym względem mogę się lepiej prezentować i pracuję nad tym.”

O słabszym stylu PSG

„Jesteśmy świadomi, że możemy zrobić więcej. Kiedy masz trzech zawodników na najwyższym światowym poziomie to nie można tego ukryć. Wiemy, że powinniśmy ładniej grać dla oka i skuteczniej. Musimy jednak pamiętać, że wygrywamy jako kolektyw i nad tym pracujemy. Wszyscy mamy wiele do zrobienia.”

O Złotej Piłce

„Kiedyś myślałem, że mogę wygrać wszystko. Ale gdy grasz w zespole to uświadamiasz sobie, że podnieść tytuły możesz tylko grając zespołowo. Za każdym razem kiedy myślę, że mogę wszystko zrobić sam, nie wygrywaliśmy.”


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *