10.08.2024, g. 02:00
Superpuchar Francji
PSG vs AS Monaco
Do meczu pozostało:
27dn.18godz.17min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Mauricio Pochettino

Mauricio Pochettino: Najważniejsza jest wygrana

Przed spotkaniem z Manchesterem City głos zabrał trener PSG Mauricio Pochettino. Zobaczcie co miał do powiedzenia opiekun naszego zespołu.

Mauricio Pochettino o systemie gry

„Każde spotkanie jest inne. Wybór zawodników nie jest podyktowany ostatnimi spotkaniami, ponieważ teraz zagramy przeciwko jednej z najlepszych ekip na świecie. Naszym celem jest wygrana.”

Kluczowe punkty

„W ostatnim sezonie dominowaliśmy, ale rywale strzelali za każdym razem gdy zbliżyli się do naszego pola karnego. Teraz jest inny mecz, inny kontekst, inny czas. Musimy kreować sytuacje i strzelić bramki. Wygrana jest najważniejszą rzeczą dla nas, ponieważ wtedy mamy pewną kwalifikacje.”

O kibicach 

„Energia od fanów jest fantastyczne. Nigdy nie przestali nas wspierać, niezależnie czy wygrywamy czy przegrywamy na murawie. Są zawsze za nami i dlatego są dla nas tacy ważni. Ich obecność, doping pomagają nam w grze, potrafi to zrobić różnicę. Kocham ten klub, kocham ten zespół i dla mnie fantastyczna sprawa, że mogę być trenerem tego zespołu.”

O Sergio Ramosie 

„Spisuje się dobrze w ostatnich tygodniach. Trenował z nami normalnie, wrócił do pełnej formy krok po kroku. Teraz czas na pierwszy krok w warunkach meczowych, to niezwykle ważne. Jeśli będzie okazja to Sergio Ramos wyjdzie na boisko, ale nie powinniśmy się śpieszyć, ponieważ nie jest jeszcze na tym samym poziomie jak inni.”


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *