10.08.2024, g. 02:00
Superpuchar Francji
PSG vs AS Monaco
Do meczu pozostało:
15dn.19godz.4min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Mauricio Pochettino

Mauricio Pochettino: To był dobry występ

Mauricio Pochettino oraz Kylian Mbappe zabrali głos po spotkaniu z Nantes. PSG wygrało 3:1 a Francuz zaliczył w tym spotkaniu bramkę oraz asystę. 

Mauricio Pochettino:

„Jestem zadowolony, ponieważ zagraliśmy fantastyczne spotkanie. Jestem szczęśliwy z powodu zespołu, myślę, że nasza gra była dobra. Powinniśmy strzelić więcej bramek w pierwszej połowie, w drugiej nie mieliśmy szczęścia w związku z czerwoną kartką. To spowodowało dla nas problemy i straciliśmy bramkę. Pokazaliśmy kolejny raz charakter, jestem bardzo szczęśliwy, że chłopakom się to udało. W naszej grze zawsze chodzi o podania, kreowanie sytuacji i przede wszystkim o przestrzeń pomiędzy zawodnikami.”

O Messim

„Dzisiaj wszyscy jesteśmy szczęśliwi. Musimy oddać to zespołowi, że udało się wygrać trudne spotkanie. Jestem szczęśliwy, że Messi strzelił bramkę”.

Kylian Mbappe:

„Jesteśmy szczęśliwi. Zagraliśmy świetną pierwszą połowę, mieliśmy wiele znakomitych okazji dzięki świetnym podaniom. Graliśmy razem, ale zabrakło nam konsekwencji, by zamknąć spotkanie. Potem sami sprawiliśmy sobie problem, ponieważ dostaliśmy czerwoną kartkę. Pokazaliśmy charakter grając w osłabieniu i strzeliliśmy dwie bramki. Pierwsza wiadomo była szczęśliwa, ale druga to już nasza praca. Jesteśmy szczęśliwi i czekamy na mecz w Lidze Mistrzów.”

O trio w ataku

„Powinniśmy strzelić dziś więcej bramek, szczególnie w pierwszej połowie. Kreowaliśmy sytuacje i mieliśmy naprawdę dobrze poukładaną grę w ataku. Na takie sytuacje zapracowali wszyscy zawodnicy. Ja czuję się dobrze, jestem szczęśliwy. Gram w sposób, który jest dla mnie najlepszy. Mogę pomagać zespołowi w wielu aspektach.”


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *