21.04.2024, g. 21:00
Ligue 1 (Liga Francuska)
PSG vs Olympique Lyon
Do meczu pozostało:
0dn.9godz.52min.
11.45 X5.00 26.00 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Mauricio Pochettino

Mauricio Pochettino: Kluczem będzie odpoczynek

Przed spotkaniem z Nantes głos zabrał trener PSG Mauricio Pochettino. Zobaczcie co powiedział szkoleniowiec przed tym spotkaniem. 

Mauricio Pochettino o rywalach

„Spodziewamy się, że przeciwnik na Parc des Princes nie będzie grać otwartej piłki. Musimy po prostu sprawić, by przeciwnicy nie myśleli, że mogą u nas wygrać. Nie chcemy dawać rywalom szansy na zdobycie bramki. Chcemy spokojnie zgarnąć trzy punkty.”

O terminarzu 

„Skupiamy się na taktyce ale również na odbudowie i odpoczynku. Zagramy 9 spotkań w cztery tygodnie. Przed nami trudny okres i musimy być przygotowani do niego. Ciężko pracujemy razem i musimy też dać zawodnikom narzędzia do tego, by mogli odpoczywać efektywnie. Odpoczynek będzie kluczem do tego, by dobrze prezentować się w tym miesiącu. Nie mamy już przerwy na reprezentacje, ale niektórzy zawodnicy będą mogli brać udział w Pucharze Narodów Afryki. Takie są realia wielkich klubów i musimy się do tego przyzwyczaić.”

O swojej filozofii grania

„Każdy trener wraz ze sztabem musi również zaadaptować się w klubie. Do tego czego oczekuje dany klub. Chcemy, by nasza filozofia pasowała do wszystkiego. Zarówno dla zawodników, klubu oraz naszych celów. Musimy dopasować ją pod charakterystykę danych piłkarzy. Każdy klub jest inny pod tym względem.”

O Neymarze 

Neymar trenował z nami. Mamy nadzieję, że będzie mógł być częścią zespołu, który jutro rozegra spotkanie. Żadna decyzja odnośnie jego występu jeszcze nie zapadła.”


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *