21.04.2024, g. 21:00
Ligue 1 (Liga Francuska)
PSG vs Olympique Lyon
Do meczu pozostało:
0dn.10godz.56min.
11.45 X5.00 26.00 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Paryżanki o przedłużenie dobrej passy z Realem- zapowiedź meczu Ligi Mistrzyń- Real vs. PSG

Kobieca drużyna PSG w Lidze Mistrzyń nie zawodzi, obecnie może pochwalić się niesamowitym bilansem 11-0! Paryżanki udały się do Madrytu, gdzie dziś wieczorem rozpoczną batalię o kolejne punkty w międzynarodowych rozgrywkach.

Już dziś o godzinie 21:00 zawodniczki PSG zmierzą się na wyjeździe z Realem Madryt. Faworytkami są oczywiście nasze zawodniczki z Paryża, które tydzień temu w pięknym stylu pokonały właśnie dzisiejszych gospodarzy aż 4:0. Najlepszą naszą piłkarką w tym starciu była Marie-Antoinette Katoto, która zdobyła dwie bramki dla naszego zespołu. Warto też warto podkreślić, że całe spotkanie zagrała Paulina Dudek. Nasza reprezentantka nie miała żadnego problemu w zatrzymaniu napastniczek Realu i dzisiaj liczymy na powtórkę jej dobrej dyspozycji.

W tabeli grupy B po trzech meczach liderkami są oczywiście zawodniczki z Paryża, które pewnie zajmują pierwsze miejsce z kompletem punktów. Dzisiejszy nasz przeciwnik jest na drugiej pozycji w tabeli z dorobkiem sześciu punktów.Trzecie miejsce zajmuję Zhytlobud z jednym punktem, natomiast z taką samą ilością punktów, ale z gorszym bilansem bramkowym ostatnie miejsce okupuje Breidablik.

Jeśli PSG zwycięży dziś w Madrycie, wygrana w grupie wydaje się bardziej niż pewna, z pewnością dziewczyny są zmotywowane. Cel bowiem jest prosty- po raz drugi pokonać Real Madryt i utrzymać dobrą passę.


Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *