25.05.2024, g. 21:00
Puchar Francji
Olympique Lyon vs PSG
Do meczu pozostało:
2dn.18godz.19min.
15.00 X4.20 21.60 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
blank

Mauricio Pochettino o starciu z Lille: „Dla nas to ważny mecz, bo mamy możliwość rewanżu”

Dzisiejszego popołudnia miała miejsce konferencja prasowa z udziałem naszego szkoleniowca i członka jego sztabu. Trener nie ukrywa, że to spotkanie jest wyjątkowe, przedstawiamy najważniejsze momenty ze spotkania z mediami.

Najbliższe spotkanie:

„ Każdy mecz to dla nas duże wyzwanie, ale przeciwnik ma takie same warunki jak my. Dla nas to możliwość zdobycia kolejnych trzech punktów i kontynuacji dobrej passy. Nie będzie to łatwe spotkanie, Lille to bardzo silna drużyna, choć ma swoje problemy. Posiadają bardzo wielu klasowych i silnych zawodników. Są panującymi mistrzami, zasłużyli na to, w zeszłym sezonie wygrali w końcu 38 spotkań. My powinniśmy zagrać lepiej, ale koniec końców to Lille bardziej zasłużyło. Dla nas to ważny mecz, bo mamy możliwość rewanżu, liczą się tylko trzy punkty”

Harmonogram rozgrywek:

„Wszyscy w klubie bardzo ciężko pracujemy i skupiamy się na znalezieniu najlepszego rozwiązania, aby nie przeciążać zawodników. Kluczem jest wejście w kolejne spotkania będąc perfekcyjnie przygotowani kondycyjnie. W tym celu organizujemy sesje, na których zawodnicy mogą się zregenerować i skupić na kolejnym meczu. Regularnie oglądamy liczne materiały wideo ze spotkań przeciwników aby przygotować się jak najlepiej do gry”

Lionel Messi:

„Leo trenował bez problemu przed niedzielnym spotkaniem z Marsylią. Dziś na treningu poczuł ból w mięśniach i trenował indywidualnie dla ostrożności. Niemniej jednak liczymy, że będzie on dostępny w piątek. Czy ustawimy Messiego w miejsce Mbappe? Każdy zawodnik ma wpływ na grę drużyny i jego potencjał ofensywny. Kylian jest dla nas bardzo ważną postacią. Leo może zagrać na jego pozycji ale mamy przygotowanych kilka wariantów. Dobrze wiemy, że on może grać na każdej pozycji”


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *