10.08.2024, g. 02:00
Superpuchar Francji
PSG vs AS Monaco
Do meczu pozostało:
28dn.3godz.31min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Mauricio Pochettino

Mauricio Pochettino: Nie jesteśmy zadowoleni

Mauricio Pochettino oraz Keylor Navas zabrali głos po klasyku rozgrywanym w niedzielny wieczór. Paryżanie zremisowali 0:0 z Marsylią i nie mogą być w 100% zadowoleni.

Mauricio Pochettino:

„Nie jesteśmy zadowoleni z remisu. Oczywiście biorąc pod uwagę warunki jakie mieliśmy to można ten punkt uznać za dobry ale to chcieliśmy wygrać to spotkanie. Jest ok i będziemy teraz pracować, by ciągle poprawiać swoją grę. Pokazaliśmy charakter w tym spotkaniu i to również było ważne. Jestem zadowolony z organizacji gry oraz z tego jak wyglądaliśmy na boisku jako drużyna.”

Keylor Navas:

„Chcieliśmy wygrać i to było dla nas ważne. W pierwszej połowie byliśmy zespołem, który miał posiadanie piłki, mieliśmy swoje okazje do bramek. W drugiej połowie po czerwonej kartce musieliśmy trochę zmienić nastawienie, stać się bardziej defensywną drużyną. Myślę, że zaprezentowaliśmy się dobrze, pokazaliśmy, ze potrafimy bronić i cierpieć na boisku. Bierzemy ten punkt, ale nie jest on tym czego oczekiwaliśmy. Myślę, że możemy pozytywnie patrzeć na to spotkanie.”

 


Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *