2dn.7godz.46min.
11.44 X4.75 25.50 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
PSG

[SKRÓT MECZU] Skromna wygrana PSG

PSG w kolejnym spotkaniu ligowym spotkało się z Angers. Paryżanie przystąpili do tego spotkania mocno osłabieni, ale po porażce w ostatnim spotkaniu chcieli wrócić na zwycięski szlak.

Spotkanie lepiej rozpoczęli goście, którzy w 30 minucie spotkania wyszli na prowadzenie. Świetną kontrę sfinalizował strzałem z bliskiej odległości Fulgini. PSG do końca pierwszej połowy nie potrafiło poradzić sobie z rywalami i przegrywało 0:1.

Po przerwie na boisku zameldował się Juan Bernat, Wijnaldum oraz Hakimi z Draxlerem. Paryżanie zaczęli grać szybciej, składniej i przede wszystkim skuteczniej. Największy wkład w drugą połowę miał Mbappe, który w 69 minucie asystował przy bramce Danilo a następnie trzy minuty przed końcem spotkania skutecznie wykorzystał rzut karny. Paryżanie wygrali spotkanie 2:1 i ze spokojem oczekują na kolejne spotkania w Lidze Mistrzów oraz Ligue 1.