Olympique Marseille vs PSG
2dn.8godz.5min.
13.30 X3.80 22.05 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto

Pochettino: „Potrzebujemy tych dwóch tygodni”

Trener PSG na łamach PSGTV wypowiedział się na temat przegranego w słabym stylu meczu z Rennes (2-0). Co miał do powiedzenia argentyński szkoleniowiec ?

• „W piłce nożnej panuje prosta zasada, musisz strzelić więcej bramek od przeciwnika. Przy braku skuteczności nie jest to możliwe, jednakże uważam, że zagraliśmy dobre 25 minut pod koniec pierwszej połowy. Zabrakło nam trochę szczęścia bo powinniśmy schodzić na przerwę prowadząc jedną czy dwoma bramkami, a przegrywaliśmy. Sytuację skomplikował jeszcze bardziej szybko stracony drugi gol, Rennes bardzo skutecznie blokowało rozwój naszych akcji ofensywnych. Gra była otwarta, musieliśmy zaryzykować, niestety, nie opłaciło się, jestem mocno rozczarowany. Potrzebujemy tych dwóch tygodni na ochłodzenie głów, przemyślenie sytuacji, zawodnicy będą mieli obowiązki reprezentacyjne, więc pozostaną w rytmie. Czas przemyśleć taktykę na najbliższe spotkania i poprawić naszą grę”