25.05.2024, g. 21:00
Puchar Francji
Olympique Lyon vs PSG
Do meczu pozostało:
1dn.11godz.51min.
15.00 X4.20 21.60 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Mauricio Pochettino

Mauricio Pochettino: Jesteśmy zawiedzeni

Mauricio Pochettino nie mógł mieć najlepszego humoru po rozegranym w Brugii spotkaniu Ligi Mistrzów. Paryżanie tylko zremisowali 1:1 z belgijskim zespołem i zaliczyli falstart w rozgrywkach grupowych.

Mauricio Pochettino:

„Myśle, że wiele było dobrych rzeczy, ale zawodnicy, którzy do nas przyszli nie grali ze sobą zbyt wiele. Myślę, że to najwyższy czas byśmy odnaleźli odpowiedni rytm i balans na boisku. Jesteśmy mocno zawiedzeni zarówno wynikiem jak i występem dzisiejszym. Musimy pracować spokojnie, by poprawić wszystkie błędy, które popełniamy.”

Po spotkaniu głos zabrał również Keylor Navas nasz podstawowy bramkarz.

„Wiemy, że to miało być ciężkie spotkanie. Wszystkie zespoły są w Lidze Mistrzów po to, by wygrywać spotkania. Dziś przekonaliśmy się, że łatwych spotkań nie będzie na własnej skórze. Jesteśmy zawiedzeni wynikiem, ale musimy trzymać głowy wysoko, ponieważ nie możemy się załamywać. Czekają nas kolejne spotkania i musimy zrobić wszystko, by je wygrywać. Chcę zawsze pomagać moim kolegom i drużynie jeśli jestem w bramce. Teraz każdy z nas musi poprawić się indywidualnie abyśmy mogli poprawić się drużynowo.”


Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *