17.06.2024, g. 00:30
Mecz towarzyski
Panama vs Paragwaj
Do meczu pozostało:
0dn.19godz.43min.
12.75 X3.10 22.30 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Julian Draxler

Julian Draxler: Czekamy na Ligę Mistrzów

Julian Draxler zabrał głos po spotkaniu ligowym na temat czekającego PSG wyzwania. Paryżanie rozpoczynają Ligę Mistrzów jako faworycie. Zobaczcie co powiedział Niemiec o tych rozgrywkach.

Julian, Liga Mistrzów wraca. Co myślisz o grupie? 

Julian Draxler: To bardzo ciężkie rozgrywki. Mierzymy się z najlepszymi, z drużynami, które dochodziły do finałów w poprzednich latach. Teraz wszyscy zaczynamy od początku. Damy z siebie wszystko, by wygrać grupę. Wiemy, że będzie ciężko, ale wiemy jakie jest marzenie wszystkich w PSG. Czekamy na Ligę Mistrzów.

Pierwszy mecz czeka was w Belgii. Jak się zapatrujesz na to spotkanie? 

To Liga Mistrzów i nie ma tutaj łatwych spotkań. Tak samo będzie w Brugii. Przygotowujemy się dobrze do tego spotkania, mamy analizę zespołu, wiemy, że to dobry zespół i nie są tutaj przypadkowo. Wszyscy tutaj zasługują na to, by być w rozgrywkach.

Liga Mistrzów to rozgrywki na które czekają wszyscy zawodnicy? 

Kiedy jesteś dzieckiem to marzysz o tym, by wystąpić w Lidze Mistrzów. Ta muzyka na początku to sen każdego piłkarza. Grasz tutaj przeciwko najlepszym zawodnikom i drużynom. To zawsze wyjątkowa atmosfera, która towarzyszy spotkaniom. Wiemy jak ważne są to rozgrywki dla PSG i damy z siebie wszystko w każdym spotkaniu.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *