25.05.2024, g. 21:00
Puchar Francji
Olympique Lyon vs PSG
Do meczu pozostało:
2dn.19godz.34min.
15.00 X4.20 21.60 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Mauricio Pochettino

Mauricio Pochettino: Powrót kibiców bardzo nas cieszy

Mauricio Pochettino oraz Mauro Icardi zabrali głos na konferencji prasowej po spotkaniu ze Strasbourgiem. Paryżanie wygrali 4:2 więc wszyscy mogli być zadowoleni po tym spotkaniu. Zobaczcie co powiedział trener i napastnik PSG.

Mauricio Pochettino:

„Przede wszystkim jestem szczęśliwy, że zdobyliśmy trzy punktu i mamy sześć po dwóch spotkaniach. Graliśmy bardzo dobrze w pierwszej połowie. W drugiej złapaliśmy trudniejszy okres i straciliśmy dwa gole, ale ogólnie myślę, że była dobra. Musimy krok po kroku rozwijać się jako zespół. Ciągle jesteśmy na początku sezonu i mamy wiele rzeczy do poprawy. To był szczególny tydzień dla zespołu i od tej pory musimy wygrywać i jednocześnie rozwijać ten zespół. Kiedy wszyscy będą dostępni, będzie to dla nas jako sztabu sytuacja szczególna. Będziemy musieli wszystko zbudować tak, by drużyna pracowała dobrze. Będziemy musieli pokazywać naszą jakość w każdym spotkaniu.”

Kibice? 

„Powrót fanów na stadion był cudowny. Chciałbym im podziękować za atmosferę, ponieważ czuło się energię od nich. Musimy trzymać się razem, ponieważ wtedy dzieją się wielkie rzeczy zarówno w zespole jak i na trybunach.”

Mauro Icardi:

„Powrót na Parc des Princes z kibicami na stadionie był dla nas bardzo ważny. Powrót i wygrana to wszystko czego potrzebowaliśmy. Zrobiliśmy dziś wszystko, by zdobyć trzy punkty i mamy je. Czuję się dobrze fizycznie i psychicznie. Prawda jest taka, że bardzo dobrze czułem się przed sezonem, ponieważ mieliśmy możliwość trenowania i ciężkiej pracy. Teraz gdy zaczęła się liga wszystko wygląda coraz lepiej. Cieszę się, żę strzeliłem dzisiaj bramkę.”


Share

3 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *