10.08.2024, g. 02:00
Superpuchar Francji
PSG vs AS Monaco
Do meczu pozostało:
15dn.20godz.30min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Mauricio Pochettino

Mauricio Pochettino: Zrobiliśmy wszystko, by wygrać

Mauricio Pochettino oraz Presnel Kimpembe zabrali głos po niedzielnym spotkaniu w ramach Superpucharu Francji. Paryżanie przegrali spotkanie 0:1 i przegrali pierwsze trofeum w sezonie.

Mauricio Pochettino:

„Myślę, że byliśmy lepszym zespołem na murawie. Nie wykorzystaliśmy swoich szans a by wygrać trzeba strzelić bramki. Mamy nowy sezon i na ten moment jestem zadowolony z zawodników, ich podejścia. Wierzę, że będzie lepiej w kolejnych spotkaniach i będziemy mogli zagrać w pełnym składzie. Chcieliśmy wygrać i zrobiliśmy wszystko, by to się udało.”

Presnel Kimpembe\

„Jest to zawód dla nas, szczególnie, że to był finał i walka o trofeum. Boli nas taki wynik na początku sezonu. Musimy zrobić wszystko, by znaleźć swój rytm. Mamy wielu młodych zawodników w zespole, ale powinniśmy w większym stopniu kreować szanse na bramki. Gratulacje dla Lille, ale to dopiero pierwsze spotkanie w sezonie. Mieliśmy posiadanie piłki, ale dzisiaj posiadanie to nie wszystko. Trzeba jeszcze kreować sytuacje, a nam tego zabrakło. Taka jest jednak piłka i wierzymy, że w kolejnym spotkaniu wszystko uda się wykorzystać. Musimy być lepiej przygotowani do ligowego spotkania.”


2 Comments

  1. Bee! Reply

    Gość mnie rozwalił – „Nie wykorzystaliśmy swoich szans” – 2 raz oglądałem skrót, i dalej nie widzę tych szans. Przez 90 minut nie stworzyli nawet 3 sensownych akcji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *