24.04.2024, g. 19:00
Ligue 1 (Liga Francuska)
Lorient vs PSG
Do meczu pozostało:
0dn.23godz.28min.
17.50 X5.00 21.40 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Mauricio Pochettino

Mauricio Pochettino przed Lille

Mauricio Pochettino spotkał się z dziennikarzami przed spotkaniem o Superpuchar w którym rywalem będzie Lille. Paryżanie będą mieli szanse na pierwsze trofeum. Zobaczcie co powiedział trener o przed tym spotkaniem.

Mauricio Pochettino o Lille

„To spotkanie nie będzie dla nas rewanżem. Chcemy wygrać dla siebie i dobrze rozpocząć sezon. Przegrana w lidze oraz Lidze Mistrzów miała dla nas gorzki smak porażki. Zrobimy wszystko by zmienić to poczucie i ponownie chcemy zasmakować wygranej w postaci trofeum. Nie wszyscy zawodnicy będą dostępni na to spotkanie, ale to nie będzie dla nas żadna wymówka. Jesteśmy PSG i chcemy wygrać to spotkanie.Zrobimy wszystko, by mieć pierwsze trofeum na koncie.”

O spotkaniu w Tel-Avivie

„Jestem szczęśliwy, że zagramy w Izraelu. To będzie moje pierwsze spotkanie w tym kraju. Lubię odkrywać nowe miasta i kraje. Wiemy, że będzie ciepło, ale graliśmy w Portugali gdzie również były bardzo wysokie temperatury. Myślę, że zawodnicy będą dobrze przygotowani do tego spotkania.”

O przygotowaniach do sezonu

„Wszystko jest ważne w przedsezonowych przygotowaniach. Pracowaliśmy bardzo ciężko zarówno jeśli chodzi o taktykę, fizyczność oraz mentalność. Mogliśmy również obserwować młodych zawodników, którzy trenowali z nami. Wszyscy zaliczyli dużą ilość minut i pokazali swoją jakość. Mamy kilku dobrych zawodników w akademii i być może będziemy z nich korzystać w przyszłości. Naszym celem na przygotowania była jednak taktyka, ponieważ chcieliśmy poprawić wszystkie elementy z nią związane. Zobaczymy czy przełoży się to na spotkanie w Superpucharze.”


One Comment

  1. Bee! Reply

    Szkoda, że tego meczu nie zorganizowali na Arktyce. Choć już się chyba przyzwyczaili grać przy pustych trybunach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *