17.06.2024, g. 00:30
Mecz towarzyski
Panama vs Paragwaj
Do meczu pozostało:
0dn.20godz.15min.
12.75 X3.10 22.30 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Mauricio Pochettino

Mauricio Pochettino: Fani mogą być zadowoleni

Mauricio Pochettino, Kylian Mbappe oraz kapitan zespołu Marquinhos zabrali głos po wygranym spotkaniu w finale Pucharu Francji. Zobaczcie co miał do powiedzenia trener oraz kluczowi zawodnicy.

Mauricio Pochettino: 

„Wygrywanie trofeów to zawsze ważna rzecz dla klubów takich jak PSG. Jestem bardzo szczęśliwy, ponieważ nasi fani mogą być zadowoleni. My jako sztab mogliśmy dołączyć trofeum do gabloty. Taka wygrana to najlepszy sposób na przygotowanie się do niedzielne spotkania. Musimy je wygrać i czekać na to co zrobi Lille. Musimy wierzyć, że wszystko jest możliwe i uda nam się wygrać mistrzostwo. Oczywiście będzie to ciężkie zadanie, ponieważ Lille to bardzo dobry zespół.”

Kylian Mbappe:

„Nie było łatwo, ale wygraliśmy i udało się zdobyć trofeum. Jesteśmy szczęśliwi, ponieważ to ważna rzecz dla nas wszystkich a w szczególności dla kibiców. W lidze musimy zrobić swoje i zobaczymy co się wydarzy w innych spotkaniach.”

Marquinhos:

„Było to dla nas ciężkie spotkanie, ponieważ graliśmy przeciwko bardzo dobremu zespołowi. Przegraliśmy dwukrotnie w lidze, ale finał był już naszym meczem i nie pozostawiliśmy nic przypadkowi. Chcieliśmy wygrać trofeum i to się udało. Wszyscy ciężko pracowali i pomagali sobie wzajemnie. Cieszymy się, że mogliśmy dać trochę radości kibicom, którzy zawsze nas wspierają oraz ludziom, którzy z nami pracują na codzień. To nie był łatwy rok, ale byliśmy w stanie obejść trudności jakie przyniósł. Mamy ostatnie spotkanie w niedzielę i zobaczymy co się wydarzy.”


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *