2dn.4godz.33min.
11.30 X5.75 29.00 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
PSG

[SKRÓT MECZU] Pewna wygrana 4:0 PSG

PSG na kolejkę przed końcem rozgrywek zbliżyło się do prowadzącego w tabeli Lille, ale ciągle jest na drugim miejscu. Wygrana 4:0 z Reims przybliżyła Paryżan do ewentualnego mistrzostwa w ostatniej kolejce ligowej.

Paryżanie bardzo szybko rozstrzygnęli losy niedzielnego spotkania. W 10 minucie czerwoną kartkę ukarany został Abdelhamid a rzut karny wykorzystał Neymar. 10 minut później było 2:0 a swojego gola zaliczył Mbappe. W drugiej połowie paryżanie kontrolowali spotkanie a dwa kolejne trafienia dołożyli Marquinhos oraz Moise Kean w samej końcówce spotkania.

Wygrana 4:0 przy remisie Lille pozwoliła zniwelować nieco przewagę punktową, ale wciąż to PSG jest na drugim miejscu w ligowej tabeli. Losy mistrzostwa rozstrzygną się w ostatniej kolejce.