10.08.2024, g. 02:00
Superpuchar Francji
PSG vs AS Monaco
Do meczu pozostało:
15dn.20godz.12min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Mauricio Pochettino

Mauricio Pochettino: Zasłużyliśmy na finał

Mauricio Pochettino oraz Kylian Mbappe zabrali głos po spotkaniu z Montpellier. Paryżanie awansowali do finału Pucharu Francji, ale zrobili to dopiero po rzutach karnych. Zobaczcie co miał do powiedzenia trener oraz największa gwiazda zespołu.

Mauricio Pochettino:

„Myślę, że w pełni zasłużyliśmy na awans do finału. Szkoda, że zrobiliśmy to dopiero w karnych, ale nasz występ oceniam dobrze. Jestem szczęśliwy, ponieważ zawodnicy zasłużyli, by zagrać w finale. Powinniśmy być bardziej skuteczni pod bramką przeciwnika, kreowaliśmy sporo sytuacji, ale brakowało nam szczęścia. Teraz musimy być gotowi na mecz w lidze i czekać na finał Pucharu.Na pewno będzie to ciężkie zadanie niezależnie od tego z kim zagramy w finale.”

Kylian Mbappe:

„Chcieliśmy zagrać w finale i na pewno mogliśmy to osiągnąć szybciej aniżeli w rzutach karnych. Graliśmy dobrze w tym spotkaniu i jesteśmy teraz szczęśliwi. Za tydzień będziemy bronić tytułu. Czuje, że jestem w dobrej formie, ale po spotkaniu jestem bardzo zmęczony. Dużo pomogli w tym spotkaniu koledzy z zespołu. Pomogli mi dojść do siebie i zaprezentować się dobrze w tym meczu. Musimy teraz przygotować się do spotkań w lidze. Finał będzie okazją do podniesienia trofeum, ale nie kończymy jeszcze ligi i musimy o tym pamiętać. Wiemy jak ważne są trofea dla klubu, kibiców i ludzi związanych z PSG.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *