08.10.2022, g. 21:00
Ligue 1 (Liga Francuska)
Reims vs PSG
Do meczu pozostało:
1dn.0godz.53min.
110.00 X6.60 21.24 Odbierz 830 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Mauricio Pochettino

Mauricio Pochettino: Jesteśmy zawiedzeni sposobem straty bramki

Mauricio Pochettino, Alessandro Florenzi zabrali głos po spotkaniu w Lidze Mistrzów. Zobaczcie co miał do powiedzenia obrońca PSG oraz szkoleniowiec.

Mauricio Pochettino:

„Straciliśmy bramkę w momencie w którym Verratti i Mbappe mieli swoje okazje na 2:0. Jesteśmy zawiedzeni rezultatem, ale jako zespół chcieliśmy wygrać to spotkanie od pierwszych minut. Pierwsza połowa była wspaniała w naszym wykonaniu. Mieliśmy swoje problemy w drugiej i było to spodziewane, ponieważ City to bardzo dobra drużyna. Sposób w jaki straciliśmy bramki bardzo nas boli i rozczarowuje. Jest jeszcze drugie spotkanie i wierzymy, że możemy jeszcze odwrócić losy rywalizacji.”

Alessandro Florenzi:

„Zaczęliśmy spotkanie bardzo dobrze, ale w drugiej połowie mieliśmy dwie złe sytuacje i straciliśmy dwie bramki. Straciliśmy bramkę po dośrodkowaniu i strzale, który przeszedł przez mur. Na tym etapie takie detale robią różnice i mogą być decydujące. Dzisiaj wszystko poszło po myśli City. Wierzymy jednak w nasz potencjał, że jesteśmy na tyle dobrzy by osiągnąć dobry wynik w Manchesterze.”


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.